• Обновено
Jade Massager Електрични Природни Jade Масажа Назад Рамо Вратот Греење Терапија Одбрана Против Болка Третман Инструмент

Jade Massager Електрични Природни Jade Масажа Назад Рамо Вратот Греење Терапија Одбрана Против Болка Третман Инструмент

DEN 2952.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Масажа На Телото
Материјал:
Смола
Бренд Име:
qunzhao
Број На Модел На:
Масажа На Телото
Лажни Eyelash Занает:
Машина Направени
Големина:
as like picture show
Состојба:
Нови
боја:
Сино/Розова/Зелена
Име:
Масажа на телото
Функција:
болка
Функција:
Меридијанска Енергија Масажа
Опис:
здравствени производи
Објектот:
акупунктура пен
Големина:
13.00 x 2.00 x 3.00 cm

Купувачи како што избираат