• Обновено
Тајландски Сребро Chiang Mai рачно изработени Сребро 925 Фунта Сребрен Прстен Мажи & Жени Ретро Индивидуален Прстен

Тајландски Сребро Chiang Mai рачно изработени Сребро 925 Фунта Сребрен Прстен Мажи & Жени Ретро Индивидуален Прстен

DEN 508.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
Отворете Ende 055to08
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
FY171020
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Нередовните
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат