• Обновено
SETWIGG Лето Мода Секси Strapless Краток Фустан Слатка Блу/Бела Шарени Комбинација Dobby Водат Pleated Bud Мини Фустан SG155

SETWIGG Лето Мода Секси Strapless Краток Фустан Слатка Блу/Бела Шарени Комбинација Dobby Водат Pleated Bud Мини Фустан

DEN 450.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Секси & Клуб
Бренд Име:
SETWIGG
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Деколте:
Strapless
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Никој
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
жената се облекуваат PD1122
Стил:
Strapless
Комбинација:
Еден-Парче
Здолниште тип:
Принцеза Се Облекуваат
Половината:
Половината
Ткаенини:
спојувањето
Состојка:
Полиестер
боја:
Црна и Бела Шарени
Боја Стил:
Контраст Боја

Купувачи како што избираат