• Обновено
Елитното Европско градина ткиво кутија смола занаети, креативни ткиво кутија обоени дома занает подароци

Елитното Европско градина ткиво кутија смола занаети, креативни ткиво кутија обоени дома занает подароци

DEN 3055.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стил:
Модерна
Поставување Метод:
Седиште Вид
Тип:
Ткиво Случај
Примена:
Соба
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Применливи Ткиво:
лист хартија
Материјал:
Пластични
Се применуваат хартиени крпи:
Отстранлив крпа
Примена:
Бања, автомобил, дневна соба
Трговија со својства:
Домашните + извоз
Печатени ЛОГОТО:
Тоа не е проблем
За давање на подарок прилики:
Рекламирање, промоција, housewarming
Производ на времето на пазарот:
Зима 2013
Стил:
континентална
Материјал видови:
Заштита на животната средина смола
метод на изработка на:
Рачно изработени

Купувачи како што избираат