• Обновено
6pcs Природни Виски Камења Пие Ice Cube Виски Камен Виски Рок Кулер Свадба Подарок Корист Божиќ Бар

6pcs Природни Виски Камења Пие Ice Cube Виски Камен Виски Рок Кулер Свадба Подарок Корист Божиќ Бар

DEN 85.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ
Број На Модел На:
Виски Камен
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Ладилници & Chillers
Бренд Име:
winnereco
Материјал:
природен камен
Место на Потекло:
Кина
Материјал:
природен камен
Објектот Големина:
Околу 2*2*2cm/ 0.78*0.78*0.78 во
Објектот Тежина:
околу 18-22g по камен

Купувачи како што избираат