• Обновено
Нови Жени, Јога за Печатење Панталони Фитнес Брз Сува Еластична Спортски Хулахопки Leggings Трчање, Џогирање Долги Панталони Вежба Спортски XL

Нови Жени, Јога за Печатење Панталони Фитнес Брз Сува Еластична Спортски Хулахопки Leggings Трчање, Џогирање Долги

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
јога
панталона должина:
Целосна Должина
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Селена Fanny
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
HK96,HK127,HK128
Ткаенина Тип:
88% Полиестер ,12% Spandex
боја:
како се покаже слика
Големина:
S M L XL

Купувачи како што избираат