• Обновено
Вистински нови молчи го исклучите & power & Volume flex кабел За iPhone 6 6s 7 плус на моќ/исклучување & volume switch Лента Flex Кабел делови

Вистински нови молчи го исклучите & power & Volume flex кабел За iPhone 6 6s 7 плус на моќ/исклучување & volume switch

DEN 47.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За iphone 6 6S 7 плус
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
мини цел:
1pcs
Quqality:
вистински нови
Производ ID:
моќ flex

Купувачи како што избираат