• Обновено
TPU Тастатура Заштитник на Кожата Guard Покритие за Asus U303LB/УБ U305FA/CA U303LN U306UA

TPU Тастатура Заштитник на Кожата Guard Покритие за Asus U303LB/УБ U305FA/CA U303LN U306UA

DEN 263.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
KH
Производи Статус:
Акции
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
Дебелина:
0.18 mm
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
Yes
Материјал:
TPU

Купувачи како што избираат