• Обновено
нови оригинални Тајван RIKO LeCroy / Riko свиткување затегнувачка отпор сензор за близина switch PSC0801-N

нови оригинални Тајван RIKO LeCroy / Riko свиткување затегнувачка отпор сензор за близина switch PSC0801-N

DEN 691.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
близината прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
1
Број На Модел На:
PSC0801-N

Купувачи како што избираат