• Обновено
10Pcs 1-8мм Супер-Тенок Т Дијамант Мелење Главата Ротациони Делови Burrs Монтирани Точка за Dremel Резба Алатки Накит Камен Lapidary

10Pcs 1-8мм Супер-Тенок Т Дијамант Мелење Главата Ротациони Делови Burrs Монтирани Точка за Dremel Резба Алатки Накит

DEN 204.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Секоја големина 1 Парче
Тип:
Абразивни Блок
DIY Материјали:
Облицовка
Бренд Име:
joiner
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Супер-Тенок Т 4mm-40K
Глава Дијаметар:
4 mm
Големина:
4*2.35

Купувачи како што избираат