• Обновено
За Хонда TRX450ES TRX450FE TRX450FM TRX450R TRX450S FOURTRAX НАДЗОРНИК 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле

За Хонда TRX450ES TRX450FE TRX450FM TRX450R TRX450S FOURTRAX НАДЗОРНИК 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето

DEN 204.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Спецификација:
12V
Име На Модел:
За АРКТИКОТ МАЧКА Хонда Suzuki ПОЛАРИС Kawasaki Јамаха
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Оем Замена:
6690-9013
За С:
Мотоцикл 12V Стартер Електромагнетниот Lgnition Копчето за вклучување Почнувајќи Реле
Модел:
TRX450ES FOURTRAX НАДЗОРНИК 1998 1999 2000 2001
модел 01:
TRX450FE FOURTRAX НАДЗОРНИК ES 4x4 2002 2003 2004
модел 02:
TRX450FM FOURTRAX НАДЗОРНИК S 4x4 2002 2003 2004
модел 03:
TRX450R 2004
модел 04:
TRX450S FOURTRAX НАДЗОРНИК 1998 1999 2000 2001

Купувачи како што избираат