• Обновено
200pcs/многу 25v 68uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 6.3*5.4 68uf 25v

200pcs/многу 25v 68uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 6.3*5.4 68uf 25v

DEN 475.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номинална Напон:
25v
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Светло Сива
is_customized:
Yes
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Број На Модел На:
25V68uF
Бренд Име:
TTVXO

Купувачи како што избираат