• Обновено
Везана,DIY Крстот бод,Сетови За Везови колекции,Сјајна Злато Лили Цвет Шема Печатени Сценско Крст-Бод,Ѕид Дома Decro

Везана,DIY Крстот бод,Сетови За Везови колекции,Сјајна Злато Лили Цвет Шема Печатени Сценско Крст-Бод,Ѕид Дома Decro

DEN 1387.20
DEN 1332.00 -4 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
cotton threads, silk threads
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
QIUSI
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Тема:
Лили цвеќиња од флорални крстот бод везови

Купувачи како што избираат