• Обновено
Тајландски Сребро Рачно Изработени Сребрени Прстени Мажи & Жени S925 Sterling Silver Ретро Ткаење Поединечен Прст Прстен Open Ended

Тајландски Сребро Рачно Изработени Сребрени Прстени Мажи & Жени S925 Sterling Silver Ретро Ткаење Поединечен Прст

DEN 560.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
5, 6, 6.75, 7.5, 8.5
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
FY171020
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат