• Обновено
Aimpact 2018 Нова Пролет Маскирна Jogger Мажите Памук Sweatpants Машки Песна Панталони Секојдневен Панталони Човек Мода Опремени Панталони AM5018

Aimpact 2018 Нова Пролет Маскирна Jogger Мажите Памук Sweatpants Машки Песна Панталони Секојдневен Панталони Човек

DEN 1415.52
DEN 1387.00 -2 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
AIMPACT
Панталона Стил:
Sweatpants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
AM5018
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина:
Full Length
Половината Големина(во инчи):
26-37
Материјал:
Памук
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Декорација:
Маскирна
Материјал:
100% Памук
дебелина на материјалот:
Од средна дебелина & Дише
Опис:
Aimpact 2018 Нова Маскирна Jogger Панталони Мажи
Опис 2:
Опремени Се Активни Памук Sweatpants Машки Песна Панталони Секојдневен Панталона
Опис 3:
Мека lounging панталони Повик, песна Машки панталони
Погоден за:
Патување,излегување,топка,улица,homewear,шопинг,клубска носат итн

Купувачи како што избираат