• Обновено
Топла Продажба Магнетни Ги Собереш Род Се Држиме Проширување На Магнет Преносни Телескопски Лесно Род Рачни Алатка Црна

Топла Продажба Магнетни Ги Собереш Род Се Држиме Проширување На Магнет Преносни Телескопски Лесно Род Рачни Алатка

DEN 30.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Комбинација,Screwdrivers
DIY Материјали:
Металугрија
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број на Парчиња:
1
Број На Модел На:
GJ0633-01
Големина:
12.5cm
Материјал:
Метал + магнетно
боја:
Црна

Купувачи како што избираат