• Обновено
S925 Фунта Сребрен Накит Takahashi Ретро Тајландски Сребро Сончоглед Пердув Машки И Женски Приврзоци

S925 Фунта Сребрен Накит Takahashi Ретро Тајландски Сребро Сончоглед Пердув Машки И Женски Приврзоци

DEN 341.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
Еден pendant
Бренд Име:
STARYEE
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
CCGTC
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
MY17114
Стил:
Гроздобер
Страна Камен:
Никој
Pendant Големина:
Како слик покажува
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат