• Обновено
S999 Sterling Silver Шест Зборови На Светото Писмо Мода Се Мажи И Жени Ретро Тајландски Сребро Цврста Алка Open Ended

S999 Sterling Silver Шест Зборови На Светото Писмо Мода Се Мажи И Жени Ретро Тајландски Сребро Цврста Алка Open Ended

DEN 1161.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
4mm Ширина 30.8 G
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
999,парична Казна
Certificate Type:
CCGTC
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Број На Модел На:
FY171108
Дијаметар:
прилагодлив
Се Променливи Во Големина:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Никој
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат