• Обновено
Моден S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Гроздобер Стил 1mm Да 2mm Змија Коска Ѓердан Мажите И Жените

Моден S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Гроздобер Стил 1mm Да 2mm Змија Коска Ѓердан Мажите И Жените

DEN 377.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
1mm 45СМ Долго, 1mm 50CM Долго, 1mm 55CM Долг, 1.5 mm 45СМ Долг, 1.5 mm 50CM Долг, 1.5 mm 55CM Долг, 1.5 mm 60СМ Долги, 2mm 50CM Долго, 2mm 55CM Долго, 2mm 60СМ Долги
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MY171107
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат