• Обновено
100pcs/многу 16V 22uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 4*5.4 22uf 16V

100pcs/многу 16V 22uf SMD Алуминиум Electrolytic Кондензатори големина 4*5.4 22uf 16V

DEN 116.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Номинална Напон:
16V
Пакет Тип:
Surface Mount
боја:
Светло Сива
Број На Модел На:
16V22uF
is_customized:
Yes
Примена:
Општа Намена
Температурата На Работа:
Стандард
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Структура:
Фиксна Capacitor
Бренд Име:
TTVXO

Купувачи како што избираат