• Обновено
Jiguoor Прстен LED Сијалица Ѕиден Часовник 60LED WS2812 SMD 5050 RGB LED Светилка Панел за Arduino 5V 1А

Jiguoor Прстен LED Сијалица Ѕиден Часовник 60LED WS2812 SMD 5050 RGB LED Светилка Панел за Arduino 5V 1А

DEN 304.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
1w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Напон:
5V
Led Сијалица Тип:
Цевка
Повод:
дневна соба
Температура На Боја:
Бренд Име:
jiguoor
Зрак Агол(°):
180°
Просечен Живот (часот):
Други
сертификација:
CE
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
SMD5050
LED Чип Бренд:
Други
База Тип:
Други
Моќ Толеранција:
Други
Должина:
15.7cm

Купувачи како што избираат