• Обновено
Лов Телескоп Ласерски Rangefinder 600M 900M 1200M 1500M Голф Ласерски Растојание Метар Брзина Агол Висина Магла Декорација Мерење

Лов Телескоп Ласерски Rangefinder 600M 900M 1200M 1500M Голф Ласерски Растојание Метар Брзина Агол Висина Магла Декорација

DEN 2063.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Број На Модел На:
КП-LR
Точност На Мерење На:
+/-1M
Големина:
40*105*73mm
Бренд Име:
Kalpana
Мерен Опсег:
5-600m 5-900m 5-1200m 5-1500m

Купувачи како што избираат