• Обновено
ss6 1440 компјутери по пакет кристал ab камења 6a dmc квалитет 14 сечење сјајна за венчаница трговија на големо цена на големо количини

ss6 1440 компјутери по пакет кристал ab камења 6a dmc квалитет 14 сечење сјајна за венчаница трговија на големо цена

DEN 381.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
JPSTRASS
Техника:
Топло-Fix
Материјал:
Кристално
Големина:
2mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Мотив Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
ss6
Големина:
ss6
сечење аспекти :
14-16 аспекти
Сјајна степен:
екстремно сјајна
Лепак Налепница:
исклучително силна
испорака датум :
20-90days
Рок на плаќање:
Т/T,Western Union,Money Gram и повеќе
Употреба:
облека,чанти,чевли,кожа,nailarts,фармерки и повеќе
Пакет:
1440pcs
Име:
hot fix кристал
боја:
кристал ab

Купувачи како што избираат