• Обновено
30мм Завртка Сребро од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Закачам Со Кристал Пресврт Живеење Locket Алки Нараквици 5pcs

30мм Завртка Сребро од не ' Рѓосувачки Челик Варијабилна Locket Закачам Со Кристал Пресврт Живеење Locket Алки Нараквици

DEN 863.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
7inch20mm, 7inch25mm, 7inch30mm, 8inch20mm, 8inch25mm, 8inch30mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
FLB1103
Функција:
Спиење Tracker
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
хривнија Тип:
Пресечените алки
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик/Кристал
Обликотшема:
Круг
pendant име:
лебдечки locket закачам
locket големина:
30мм
Употреба:
DIY Подарок За Жена
Дијаметар:
8inch

Купувачи како што избираат