• Обновено
50pcs Слон Име на Место Картички Бебе Туш Партија Табела Покана Картички Индија Свадба Партија Настан Декорација Материјали

50pcs Слон Име на Место Картички Бебе Туш Партија Табела Покана Картички Индија Свадба Партија Настан Декорација Материјали

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
празник:
Бренд Име:
Fancylace
Музика:
No
Број На Модел На:
место имиња картичка
Материјал:
бисер хартија
Големина:
за 80X80mm
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50 компјутери/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
occation:
Партија Настан
кориснички:
Ласерски Сече Имиња и Датум
Спецификација:
0.7-0.9M

Купувачи како што избираат