• Обновено
S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Takahashi Goro Пердув Мажите И Жените Мода Џемпер Синџир Гроздобер Стил

S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Takahashi Goro Пердув Мажите И Жените Мода Џемпер Синџир Гроздобер Стил

DEN 1961.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Гем Боја:
50CM Долго Сет, 55CM Долго Сет, 60СМ Долги Сет, 65CM Долго Сет, 70CM Долго Сет
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Број На Модел На:
MY171104
Стил:
Тренди
Повод:
Партија
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна

Купувачи како што избираат