• Обновено
2018 Rolamento Rolamentos Axk 6806-2rs Имајќи Abec-1 (10pcs) 30x42x7 Mm 6806 Тенок Дел 2rs Топката Лежишта 6806rs 61806 Рс

2018 Rolamento Rolamentos Axk 6806-2rs Имајќи Abec-1 (10pcs) 30x42x7 Mm 6806 Тенок Дел 2rs Топката Лежишта 6806rs

DEN 406.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AXK
Број На Модел На:
6806-2RS
Капацитет На Моторот:
30x42x7mm
Површина Грубост:
Ра 0.05
Материјал:
52100 Хром Челик
Премази:
Antirust Масло
Структура:
Длабоко Ритам Топка
Тип На Единица:
многу (10pieces/многу)
Тежина На Пакет:
0.3kg (0.66lb.)
Пакет Големина:
20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Купувачи како што избираат