• Обновено
Нови Накит Исклучителна се Зголеми Pendant Ѓердан за Да Испратите Девојка за Денот на Вљубените Подароци Изјава Ѓердан Ѓердани & Приврзоци

Нови Накит Исклучителна се Зголеми Pendant Ѓердан за Да Испратите Девојка за Денот на Вљубените Подароци Изјава Ѓердан

DEN 62.16
DEN 20.00 -68 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
qiaoyue
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Растенијата
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
зголеми цвет ѓердан
Pendant Големина:
20x20mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир должина:
45см+5cm (продолжен Синџир), Прилагодливи
изјава ѓердан:
ѓердан
Steampunk:
Ѓердани & Приврзоци
ѓердан жени:
bijoux

Купувачи како што избираат