• Обновено
нерѓосувачки челик лав, тигар ѓердан со синџир злато боја на Животните накит мажите леопард ѓердан P2408G

нерѓосувачки челик лав, тигар ѓердан со синџир злато боја на Животните накит мажите леопард ѓердан P2408G

DEN 287.28

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
P2408G
Бренд Име:
GPUNK
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат