• Обновено
20yard Плетенка Црна Ткаени, Плетени Чипка Ткаенини Лента Трим да се Шие На Тапацир Ткаенина 20mm costura guarnicao T574

20yard Плетенка Црна Ткаени, Плетени Чипка Ткаенини Лента Трим да се Шие На Тапацир Ткаенина 20mm costura guarnicao

DEN 575.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Плетенка
Ширина:
Approx.full width 20mm/2cm, 1 yard= 91cm
Број На Модел На:
t574
Ткаенина Тип:
Полиестер

Купувачи како што избираат