• Обновено
Трендовски Накит Шарм Глеѓ 3D DIY Хривнија Ѓердан Pendant Шарм Танцување Балет Девојка Лебди Шарм Занает Украс Оркестарот

Трендовски Накит Шарм Глеѓ 3D DIY Хривнија Ѓердан Pendant Шарм Танцување Балет Девојка Лебди Шарм Занает Украс Оркестарот

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
20pcs микс, 20pcs бела, 20pcs сина, 20pcs црна, 20pcs црвена, 80pcs микс, 80pcs бела, 80pcs сина, 80pcs црно, црвено 80pcs
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H3090
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Компатибилност:
DIY оркестарот
Функција:
DIY оркестарот
Бои:
како ваш избор
Количина:
20pcs 80pcs,како ваш избор
Големина:
about 16*40mm
Употреба:
DIY Накит хривнија накит ѓердан телефон синџир keyring earring
испорака:
Бесплатен превозот
посебни:
златен тон легура масло капка накит шарм
реден број:
diy накит шарм
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат