• Обновено
Uloveido Риба Хривнија за Жени, Девојки Нараквици & Алки Накит за Подарок Сребрена Боја Шарм Хривнија Femme Кристал Накит S073

Uloveido Риба Хривнија за Жени, Девојки Нараквици & Алки Накит за Подарок Сребрена Боја Шарм Хривнија Femme Кристал

DEN 176.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Должина:
18cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
Нараквици & Алки
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
Uloveido
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
моден накит
Компатибилност:
моден накит
Должина:
18.5cm
продолжен синџир:
3.5 см
Тежина:
11.87 g
Обликот:
злато риба
braclets:
хривнија за жени
Жените Хривнија:
девојки хривнија

Купувачи како што избираат