• Обновено
Елегантен Пурпурна Кристално Бела Циркон Жолто Злато Боја Прстени Жените Свадба Партија Мода Накит Бесплатен Подарок Кутија I0027

Елегантен Пурпурна Кристално Бела Циркон Жолто Злато Боја Прстени Жените Свадба Партија Мода Накит Бесплатен Подарок

DEN 191.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
SilverWar
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
I0027
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Метали Тип:
Жолто Злато Позлатен
Функција:
Моден
Компатибилност:
Тренди
материјал камен:
Кристално
Главниот Камен Боја:
Виолетова
Земја на Производство:
Хонг Конг
Тежина:
7.8g

Купувачи како што избираат