• Обновено
црвена боја новороденче сандали кожа tassel бебе mocassins топла moccs сандали за бебе девојки и момчиња 0~18month

црвена боја новороденче сандали кожа tassel бебе mocassins топла moccs сандали за бебе девојки и момчиња 0~18month

DEN 71.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Сандали
Пета Тип:
Станот со
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
ROMIRUS

Купувачи како што избираат