• Обновено
Квалитетот ОДЛУЧАТ Т-10+S4 Воздух Nippers Awinden Пневматски Ножици Воздух Метал Стриже за Бакар и Железо

Квалитетот ОДЛУЧАТ Т-10+S4 Воздух Nippers Awinden Пневматски Ножици Воздух Метал Стриже за Бакар и Железо

DEN 2736.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Не-Оптоварување Брзина:
Никој
Просечната Потрошувачка На Воздух:
116cm3/циклус
Големина:
124mm
Тип:
Други
Максимален Вртежен Момент:
Никој
Употреба:
Комерцијални Производство
Број На Модел На:
TS-10 S4
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Се ОДЛУЧАТ
DIY Материјали:
Електрични

Купувачи како што избираат