• Обновено
Принцезата слатка лолита готски лолита чевли лолита cos панк принцеза чевли 2002 - 6 2 japanned кожа

Принцезата слатка лолита готски лолита чевли лолита cos панк принцеза чевли 2002 - 6 2 japanned кожа

DEN 1650.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Outsole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Пета Тип:
Hoof Потпетици
Бренд Име:
loliloli yoyo
Повод:
Повик
Моден Елемент:
крстот ремени, дебели пета
чевли пета стил:
дебела пета
Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
отварање на длабочина:
во уста
единствена материјал:
соединение единствена
Обвивка Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Декорација:
Bowtie

Купувачи како што избираат