• Обновено
Бесплатен превозот SS30 6mm 3000pcs Кристал AB/Заоблачено AB Flatback Смола rhinestones,помине уметност rhinestones,за DIY телефон случај деко

Бесплатен превозот SS30 6mm 3000pcs Кристал AB/Заоблачено AB Flatback Смола rhinestones,помине уметност rhinestones,за

DEN 354.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Објектот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
150g/3000pcs
Број На Модел На:
LLZ067
Количина:
3000pcs
квалитет:
ААА
боја:
Кристал AB/Заоблачено AB
Место:
Zhe Џијанг,Кина

Купувачи како што избираат