• Обновено
TDA8510J ZIP-17 интегрирано коло

TDA8510J ZIP-17 интегрирано коло

DEN 54.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
TDA8510J ZIP-17
Бренд Име:
CazenOveyi
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Пакет:
Zip
Тип:
pcb
Примена:
DIY
Електронски Компоненти & Материјали:
esp8266
Електронски Компоненти & Материјали 1:
Електронски Компоненти & Материјали 2:
amplifie
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
esp32
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22

Купувачи како што избираат