• Обновено
Tablecloth Перница Торба Завеса Перница Перница Zakka Коњ Печати TERAMILA Дома Текстил Памук, Лен Ткаенини за Шиење Материјал Tissu

Tablecloth Перница Торба Завеса Перница Перница Zakka Коњ Печати TERAMILA Дома Текстил Памук, Лен Ткаенини за Шиење

DEN 86.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
45x45, 70x70, 90x90, 90x55, 50x145
Бренд Име:
TERAMILA
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
as description
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Памук, Лен
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Погоден за:
торба, маса крпа,завеса,перница,перница,декорација и така натаму.
Големина мерка:
CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
Превозот метод 2:
Кога вкупниот износ е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail
Ве молиме имајте во предвид:
кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми или да го откажете

Купувачи како што избираат