• Обновено
5PCS Знак на минатата ноќ дождови ѕидното сликарство за дома декор маслото ѕид уметност печати платно Нема Врамени ѕид слика

5PCS Знак на минатата ноќ дождови ѕидното сликарство за дома декор маслото ѕид уметност печати платно Нема Врамени

DEN 503.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
AtFipan
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Предмети:
Цвет
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат