• Обновено
Бесплатен Превозот 2880pcs/торба SS12 Големина 3мм Слатка Yelllow Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY Свадба Декорација

Бесплатен Превозот 2880pcs/торба SS12 Големина 3мм Слатка Yelllow Смола Flatback монистра,Помине Уметност монистра,DIY

DEN 33.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Производ:
Монистра
Број На Модел На:
A014
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
2880pcs/многу
квалитет:
ААА
боја:
слатка жолта
Место:
Zhe Џијанг,Кина
is_customized:
Yes
Материјал:
Смола
Големина:
3MM

Купувачи како што избираат