• Обновено
AIXXCO 24+1 DVI Машки да HDMI Женски М-F HDMI DVI Адаптер Конвертор конвертор За HDTV

AIXXCO 24+1 DVI Машки да HDMI Женски М-F HDMI DVI Адаптер Конвертор конвертор За HDTV

DEN 95.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
DVI TO HDMI
Примена:
DVD Плеер,Мултимедијални,Монитор,Компјутер
Конектор A:
DVI
Конектор Б:
HDMI
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
>@
Пакет:
Yes
Пол:
Машко-Женски
Број На Модел На:
DVI-HDMI Адаптер
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Тип:
HDMI Кабли
верзија:
HDMI 1.4
Бренд Име:
AIXXCO
Функција:
DVI да HDMI

Купувачи како што избираат