• Обновено
ЕВТИНИ Зимски Дома Влечки Жени Мажи Мека Внатрешна Влечки Топло Памук-Поместена Љубители на Домашни Влечки Затворен Чевли Pantuflas 673227

ЕВТИНИ Зимски Дома Влечки Жени Мажи Мека Внатрешна Влечки Топло Памук-Поместена Љубители на Домашни Влечки Затворен

DEN 98.64

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
hengsong
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Шаблон Тип:
Печати
Outsole Материјал:
TPR
Број На Модел На:
затворен влечки
Сезоната:
Зима
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Платформа
Со Платформи:
No
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Пета Тип:
Станот со
Чевли Тип:
Основни
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
is_customized:
Yes
Пета Висина:
Станот (од 0 до 1/2)
Стил:
Класици
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет,Есен,Зима
Пол:
жени,мажи,жени,мажи,жена,девојка,момче
Пол:
Унисекс
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Декорација:
Pleated
Процесот:
Лепило

Купувачи како што избираат