• Обновено
Booksew Дома Текстил Памук, Лен Ткаенини Печатени Темно Розова Цвет Шиење Tissu За Tablecloth Перница Торба Завеса Перница Zakka

Booksew Дома Текстил Памук, Лен Ткаенини Печатени Темно Розова Цвет Шиење Tissu За Tablecloth Перница Торба Завеса

DEN 86.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
45x45, 70x70, 90x90, 90x55, 50x145
Бренд Име:
booksew
Техника:
Ткаени
Шема:
Печатени
Материјал:
Лен / Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Ширина:
145CM
Стил:
Обична
Велур Ткаенина Тип:
no
Тип:
Памук, Лен
Nonwoven Техника:
no
Плетени Тип:
no
Објектот:
памук, лен ткаенини
боја:
како фото
Шема:
Цвет
Функција:
Antiwear,Трајни
Погоден за:
Торба, Маса Крпа,Завеса,перница,Перница,Декорација и така натаму.
Големина мерка:
CM
Сечење грешка:
За 1-2cm
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е под 5 ДОЛАРИ, испратите UNTRACKABLE воздух mail.
Превозот метод 1:
Кога вкупниот износ е 5 ДОЛАРИ, или повеќе, да испратите страна trackable воздух mail
Ве молиме имајте во предвид:
кога вкупниот износ подолу 2 ДОЛАРИ ,НЕ МОЖЕ да се испрати. Ве молиме да се зголеми или да го откажете

Купувачи како што избираат