• Обновено
8 , 10 и 12 3 еез Обоени Матирано Кварцен Кристал Пеење Чаши со еден бесплатен велур и o-ring

8 , 10 и 12 3 еез Обоени Матирано Кварцен Кристал Пеење Чаши со еден бесплатен велур и o-ring

DEN 4680.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Кварцен Кристал Пеење На Сад
Бренд Име:
SINGINGBOWL
Тежина (КГ):
10.5
Големина:
8 inch,10 inch and 12 inch
Број На Модел На:
8 , 10 и 12 обоени Матирано Кварцен Кристал Пеење Чинии
музички забелешка:
како клиентите барања
Фреквенција:
440 Hz
додаток:
гума О-прстен и велур стап

Купувачи како што избираат