• Обновено
8 и 10 2 парчиња Обоени Матирано Стакло Пеење Сад со Различни Белешка со слободни велур и o-ring

8 и 10 2 парчиња Обоени Матирано Стакло Пеење Сад со Различни Белешка со слободни велур и o-ring

DEN 2880.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SINGINGBOWL
Број На Модел На:
кристал пеење на сад
Тежина (КГ):
6
Големина:
8 inch and 10 inch
Број На Модел На:
8 и 10 Обоени Матирано Стакло Пеење на Сад
музички забелешка:
Како клиент бара
Фреквенција:
440 Hz
додаток:
гума О-прстен и велур стап

Купувачи како што избираат