• Обновено
SSEA Нови FFC FPC рамен кабел конектор приклучок за 0.5 mm Теренот 0.5 mm растојание од 20 Pin 20P Бесплатен Превозот

SSEA Нови FFC FPC рамен кабел конектор приклучок за 0.5 mm Теренот 0.5 mm растојание од 20 Pin 20P Бесплатен Превозот

DEN 189.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Конектори
Број На Модел На:
ffc конектор
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Купувачи како што избираат