• Обновено
11pcs/многу свадба партија & настан централен торта додаток декорација Бесплатен превозот роденденска торта алатки cupcake Екранот багажник

11pcs/многу свадба партија & настан централен торта додаток декорација Бесплатен превозот роденденска торта алатки

DEN 8520.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
11pcs
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Акрилик

Купувачи како што избираат