• Обновено
Принцезата слатка лолита готски лолита сандали обичај Т лолита сандали 1236 лолита чевли лето

Принцезата слатка лолита готски лолита сандали обичај Т лолита сандали 1236 лолита чевли лето

DEN 1553.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Затворање Тип:
Тока Рака
Стил:
Слатка
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
PU
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Бренд Име:
loliloli yoyo
Повод:
Повик
Моден Елемент:
дебела пета
Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47
пети капа стил:
отворете пети
Пета Тип:
Платформи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат