• Обновено
ново!!за Mazda 3 Axela 2014 led светилки drl дење работи светло за магла светилка покрие guiding light дизајн врвен квалитет

ново!!за Mazda 3 Axela 2014 led светилки drl дење работи светло за магла светилка покрие guiding light дизајн врвен

DEN 2280.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ден Светлина
Бренд Име:
smRKE
Објектот Тежина:
1.2kg
Автомобил модел:
За MAZDA 3 AXELA 2014
Температура На Боја:
6000K-6700k
Wattage:
10
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Купувачи како што избираат